Kategórie

Aby ste sa v trenírkach cítili dobre…

Spodná bielizeň mužského osadenstva je témou, ktorá sa nerozoberá vôbec alebo len veľmi málo.  Ktovie prečo sú dámske nohavičky a nočné košieľky menej tabuizované ako boxerky pre mužov. Faktom však zostáva, že sa o tom v spoločnosti takmer vôbec nerozpráva. Sú každodennou súčasťou bežného života a vie sa o nich pomerne málo. Aj bavlnené trenky môžu byť zaujímavým detailom vášho odevu a nie raz vám môžu boxerky pre mužov pomôcť zaujať dámu vášho srdca. Len je treba vedieť ako si vybrať to správne spodné prádlo.

Čo zvažovať počas kúpy…

Či už boxerky pre mužov, slipy alebo bavlnené trenky, všetky sú v tesnej blízkosti s našou pokožkou. Dokonca v tých najintímnejších partiách nášho tela. To je dôvod, prečo dbať o materiály, z ktorých je spodná bielizeň vyrábaná. Často z každej strany určite počúvate, že najlepšie je voliť spodnú bielizeň z bavlny. Áno, je pravda, že bavlna je materiál široko využiteľný a s naším telom si veľmi dobre rozumie. No pravdou je aj to, že boxerky pre mužov z bavlny nebudú najlepším riešením v prípade, že sa venujete športu. Bavlna síce veľmi dobre saje pot, ale len veľmi ťažko sa ho následne zbavuje, a tak sa vám spodná bielizeň bude lepiť na telo. Nič príjemné a ani zdravé. Preto je lepšie voliť boxerky z bavlny, ale zároveň s prímesou elastanu, vďaka čomu rovnako dobre sajú pot, ale zároveň ho odvádzajú od tela a sú pružné, čo počas aktívneho pohybu nepochybne oceníte. V prípade, že trváte na bavlne, potom radšej zvoľte bavlnené trenky, ktoré sú v porovnaní s boxerkami o čosi voľnejšie. Ak sa aj spotíte, bavlnené trenky sú vďaka priestoru a spomínanej voľnosti priedušnejšie, a tak budú vaše intímne partie v komforte.

Jednotkou medzi mužmi sú stále boxerky, a to najmä vďaka ich pohodlnosti a funkčnosti. Boxerky pre mužov dodávajú pánom šmrnc, pretože obopnú ich boky a zvýraznia zadok, čo sa páči samozrejme ženám a aj muži sa hneď cítia omnoho príťažlivejšími. Mužské intímne partie sú v boxerkách pevne zafixované, dokonale priľnú k telu, takže sú ideálnou voľbou pre športové aktivity.

Je dôležité, aby ste v spodnej bielizni cítili dobre, pretože podľa súčasných psychológov sa náš duševný komfort začína práve od nej.

Nebuďte suchár

No a čo, že máte 50 rokov? Alebo ste príliš konzervatívny dvadsiatnik? Ešte smutnejšie! Chce to rýchlu zmenu. Ani boxerky pre mužov, ani bavlnené trenky, slipy či tangáče už dávno nemusia byť iba biele alebo čierne. Veď vlastne, nič na svete nie je iba čierno-biele. Vtipné boxerky pre muža vám hneď ráno zlepšia deň a do práce odídete s úsmevom na tvári nielen vy, ale aj vaša partnerka. Sú vhodné pre mužov, ktorí sa neobávajú urobiť si srandu aj zo samého seba. Ak teda patríte k unikátom medzi pánmi, ktorí chcú vyjadriť svoje originálne ja takouto netradičnou formou, potom by vo vašej skrini vtipné boxerky pre muža jednoznačne nemali chýbať.  Ste večný snílek s hlavou vo hviezdach? Boxerky pre mužov s potlačou znamení zverokruhu, planét či galaxie pre vás budú to pravé orechové. Páni, ktorí v sebe uchovávajú dušu večného dieťaťa sa určite potešia, keď uvidia bavlnené trenky  s potlačou káčera Duffyho alebo zajaca Bunnyho.

Vtipné boxerky pre muža predsa nemôžu vyjsť z módy.

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*