Kategórie

Ak v Ríme, tak len s novým priateľom z Instagramu!

Najatie Instagramového priateľa je ľahké riešenie pre všetky slobodné a nezávislé duše, ktoré majú v pláne navštíviť romantické mesto ako je Rím osamote. Môže to znieť trochu divne, ale priznajme si, v takomto svete žijeme – tak prečo nie?! Áno, s týmto mladíkom je možné naplánovať schôdzku, vyraziť na nádhernú pešiu prehliadku, alebo sa vyfotografovať v snových uliciach Ríma s pozadím starovekého Kolosea a ďalších pamiatok.

Kto je teda týmto tajomným Instagramovým priateľom? Muž sa volá Emanuele a má asi päťročné skúsenosti ako manažér sociálnych médií. Prišiel s touto myšlienkou, ktorá je samozrejme celkom zaujímavá a nezvyčajná. Vytvorí ti bezchybný a krásny záber na Instagram kdekoľvek v Ríme, počnúc slávnym Koloseom.

S Emanuelom si môžete naplánovať „rande“ na dve hodiny. Počas stretnutia vás taliansky idol prevedie všetkými jeho obľúbenými ulicami, miestami a pamiatkami. Počas týchto dvoch hodín vám nakliká na svojej zrkadlovke dokonalé fotografie. A nielen to, vezme vás tiež na tradičnú taliansku zmrzlinu gelato a kávu. Nie je to romantické?

Pokiaľ ide o Emanuelovu cenu, môže to byť až 82 eur (6465 INR) na osobu. Avšak ľudia, ktorí už jeho služby využili, ho ohodnotili väčšinou najvyšším možným hodnotením.

Žena z Marylandu uviedla: „Emanuele nafotil úžasné fotografie pre mňa a môjho manžela. Má oko na krásne pozadie a vie poradiť s pózami. S výsledkami sme veľmi spokojní a to sme vyberaví LOL! Prehliadku mesta a fotenie s ním určite nebudete ľutovať. Ešte nás aj rozmaznával miestnymi dobrotami – mňam!“

Otázkou teda ostáva, nie či, ale s kým si zarezervujete termín svojej najbližšej dovolenky v tomto romantickom meste.

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*