Kategórie

Načo slúži ploché tesnenie?

Poďte sa s nami pozrieť na stručný prierez informácií, ktoré vám povedia o tom, kde sa dá využiť ploché tesnenie. Takéto ploché tesnenie sa využíva na utesnenie rozoberateľných spojov, ako napríklad: prírub, armatúr a pre utesnenie nepohyblivých spojov.

Teraz, keď ste sa už dozvedeli niečo málo o využití plochého tesnenia, tak vám predstavíme to, ako možno definovať veľkosť tesniaceho krúžku. Veľkosť tesniaceho krúžku je teda definovaná ako vnútorný priemer x vonkajší priemer x hrúbka krúžku.

Čo sa materiálu týka, tak ten sa určuje podľa technických parametrov v závislosti na použití a médiu. Volíme ho podľa týchto uvedených parametrov:

  • Maximálna teplota
  • Prevádzková teplota
  • Maximálny tlak
  • Prevádzkový tlak

Toto ploché tesnenie sa dodáva v rôznych prevedeniach a materiáloch, ktoré sú vyrábané podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka.

Všetko na mieru

Áno, aj tesnenia sa dajú zohnať na mieru. Jedná sa o kvalitné presné tesnenia, ktoré sú ľahko dostupné a vyrábané presne podľa vašich požiadaviek v skoro každej továrni.

V dnešnej dobe nie je vôbec zarážajúce, že existujú veci na mieru. Veľa ľudí im dokonca dáva prednosť pred vecami/ tovarom, ktoré možno kúpiť v kamenných obchodoch ako bežne dostupný tovar. Nehovoríme len o oblečení na mieru.

Na mieru je vyrábaný aj nábytok, ktorý jednoznačne korešponduje požiadavkám objednávateľa. Nikdy sa teda nemôže stať, že s vašim interiérom nebudete spokojný. Nábytok na mieru vám poskytne slobodu, ktorú by ste inak len tak ľahko nezískali. Samozrejme, že okrem výberu veľkosti máte širokú škálu aj pri výbere materiálov, či farebných prevedeniach. Veríme, že nábytok na mieru vás nesklame a vaša predstava bude korešpondovať realite. Ak máte teda nejakú konkrétnu predstavu, ale nič v obchode sa s ňou nezhoduje, tak rozhodne vsaďte na nábytok na mieru.

 

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*