Kategórie

Najlepší priateľ chlapa

Milé ženy, aj vy ste už položili svojej drahej polovičke otázku typu: „Som tvojou najlepšou priateľkou?“ Ak áno, tak predpokladám, že ste sa nestretli s jasnou odpoveďou. Nebojte sa dámy, problém nie je v tom, že by ste neboli jeho bútľavou vŕbou. No miesto jeho najlepšieho priateľa má už niekto iný. Pýtate sa, že kto to je? No milé dámy, reč je o jeho aute.

Každá žena, ktorej partner je nadšený autičkár vie, že častokrát je auto „hýčkané“ viac ako ona sama. Každodenná starostlivosť o jeho auto a nepretržité konverzácia o autách vám už musia pekne píliť nervy. No má to aj svoju výhodu. Autičkárom je vždy čo kúpiť na nejaký sviatok.

Dnes sa však mimo bežných komponentov do auta, ktoré pozná každá žena, pozrieme aj na niečo nové. Reč je o prémiovej aktívnej pene. Nebojte sa , hneď vám vysvetlíme o čo ide. Aktívna pena je špeciálne vyvinutá na efektívne a dôkladné umytie áut. Má zmäkčujúce schopnosti a zároveň disponuje aj schopnosťou odstrániť aj tie najodolnejšie nečistoty. Ďalším pozitívom je aj obsah leštidla, ktoré dodá vášmu autu potrebný lesk.

Ako doma!

Ženy apelujú na čistotu svojho domu a muži naopak na čistotu a poriadok vo svojom aute. Ako dôkladne umyť auto? Na tom nie je nič zložité. Kľúčovým však je to, aby auto bolo čisté nie len zvonka, ale rovnako aj zvnútra.

Ako bolo vyššie uvedené na vonkajšie umytie auta vám skvelo poslúži aktívna pena. Rovnako populárnym je aj oplach so silným tryskom, ktorý krásne očistí pneumatiky. Nezabúdajte na vysoký lesk, ktorý vášmu autu dodá luxusný dojem.

Čo sa interiéru týka. Začneme od základov. Tým je práve vysávanie. Áno, milé dámy, aj auto treba vysávať. Koľkí z nás predsa v aute jedia? Následne treba umyť koberčeky a dôkladne odstrániť nánosy blata. Vytepovať sedačky, poutierať prach aj na ťažko dostupných miestach. No a na záver netreba zabúdať na zavesenie voňavého stromčeka pre svieži a voňavý interiér.

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*