Kategórie

Najťažšie je začať

Necítite sa pohodlne vo svojom vlastnom tele, a tak hľadáte možné alternatívy, ktorými dosiahnete svoj vysnívaný cieľ? Ak neustále premýšľate a pociťujete neutíchajúcu túžbu nie len po lepšom tele, ale aj po zmysluplnejšom životnom štýle, tak mi verte, že to môžete dosiahnuť.

Zničte všetky prekážky

Najskôr by ste mohli začať s odstránením objektov, ktoré vám prekážajú v splnení si vášho cieľa. Tieto prekážky sú zväčša tvorené vami samými. Jedným z najčastejších problémov je strach z chodenia do fitness centier. Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí majú strach z pohľadov iných ľudí vo fitku, tak mi môžete veriť, že naozaj nikto sa na vás nebude pozerať a hodnotiť váš výkon. Každý chodí fo fitness centra kvôli sebe a nie preto, aby posudzoval vašu kondíciu alebo figúru.

Dôležitým aspektom je správne zvolené oblečenie. Osobne si myslím, že je najlepšie siahnuť po niečom, čo vám dokonalo sadne a zároveň vám poskytne aj požadované a nevyhnutné pohodlie. Nebbia ponúka rad športového oblečenia, ktoré do bodky splní všetky vaše očakávania. Budete sa cítiť komfortne.

Rovnako vám správny typ oblečenia zaručí aj vyššie sebavedomie. Predsa sa len budete cítiť príjemnejšia v Gym glamour oblečení ako v širokých teplákoch, ktoré využívate jedine doma pri domácich prácach, maľovaní. Váš komfort a sebavedomie hrá aj v tejto oblasti významnú úlohu.

Beh na dlhú trať

Nikoho nikdy nezaujímali ľudia, ktorí svoj beh začali, ale tí, ktorí ho aj dokončili. V oblosti fitness to nie je výnimkou. Skúste sa viac zameriavať na dlhodobo udržateľné výsledky, ktoré nedosiahnete len tak zo dňa na deň. Sústreďte svoju pozornosť na vašu zvyšujúcu kondíciu a lepší životný štýl viac ako na klesajúce číslo na váhe. Kalorický deficit, pravidelný pohyb v podobe, ktorá vyhovuje práve vám, kvalitný spánok, vyhýbanie sa stresu a zdravý vzťah k jedlu vám dokážu vydláždiť cestu k vášmu cieľu.

Nerozdeľujte si jedlo na dobré a zlé, zamerajte sa na fungovanie vášho organizmu a začnite lepšie spoznávať samých seba.

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*