Kategórie

Pánska elegancia, štýl ktorý nikdy nesklame

Čo si predstavíte ako prvé, keď sa spomenie pánska elegancia? Za mňa sú to jednoznačne pánske košele. Doba sa posúva stále dopredu, a preto dnes už nenájdete len typické biele košele. Na trhu môžete objaviť pánske košele rôznych štýlov a farebných prevedení. Trendy sú aj košele so vzormi kvetín, ktoré svojou potlačou naozaj pripomínajú prales. Kúpou elegantnej pánskej košele bielej farby však zaručene nič nepokazíte.

Košele sa hodia snáď na každú príležitosť! Na čiernu eleganciu vsadili aj páni z kvalifikovaného pohrebníctva Zvolen. Je predsa dôležité dodržiavať určitý dres kód na každej jednej príležitosti. Milí páni, košeľou naozaj nikdy nič nepokazíte. Môžete v nej kľudne prísť na rande, vziať si ju so sebou na dovolenku alebo ju využiť len tak na bežné nosenie.

Ku košeliam sa hodia pánske rifle, ktoré rovnako nájdete v rôznych farebných a štýlových prevedeniach. Rifľami modrej farby, ku ktorým skombinujete košeľu nič nepokazíte. Práve naopak! V jednoduchosti je krása. Nezabúdajte aj na dôležitosť doplnkov. K takémuto outfitu bude zaručene pasovať jemný opasok, ktorý dotvorí celkový dizajn riflí. Ideálnym doplnkom k jednoduchému a elegantnému outfitu sú aj pánske hodinky, ktoré vyzdvihnú eleganciu vášho outfitu na úplne inú úroveň

Úcta a porozumenie

Áno, šaty robia človeka, ale to čo z vás robí skutočných mužov je váš charakter. Nezabúdajte na to, že viac ako svojim outfitom zaujmete svojim šarmom. Síce sa o ženách hovorí, že sú povrchné, no verte mi, že poväčšine ide ženám o pravý opak.

Ženu nezaujmete vašim outfitom, ale vašim elánom, charizmou, ľudskosťou, úprimnosťou, humorom. Takže skôr ako vyjdete zo svojho domu v krásnom outfite, dokonalo upravený a bezchybne voňajúci, tak sa uistite, že ste svoj charakter nezabudli niekde na pol ceste.

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*