Kategórie

Poľnohospodárske stroje od Zeppelin SK

Pri práci na poli a záhrade nám pomáhajú rôzne nástroje, ktoré sú účinné, pokiaľ obrábate malý pozemok. Rozsiahle plochy si z hľadiska času i náročnosti vyžadujú zásah veľkej techniky. Výkonné a moderné poľnohospodárske stroje sú nasadzované počas celej sezóny. Od začiatku sadby až po zber úrody, kedy efektívnosť pri práci zohráva kľúčovú rolu.

Ak ste malý alebo stredný podnik, prípadne živnostník, ktorý si potrebuje zaobstarať menší univerzálny bager na práce riešenie nájdete tu: požičovňa stavebných strojov.

Práve pre vás je toto veľmi výhodné riešenie. Požičajte si alebo zakúpte použité stroje a techniku. Majú za sebou dôkladnú previerku pôvodu a servis, aby boli  schopné poskytnúť majiteľovi potrebné služby. 

Pozrime sa na niekoľko poľnohospodárskych strojov:

Čelné lopatové nakladače

Sú navrhnuté do ťažkých podmienok živočíšnej výroby, s modifikáciami ako zvýšený zdvih či chladiaci systém, ktorý nezachytáva nečistoty. Tieto poľnohospodárske stroje majú nápravy, ktoré absorbujú väčšinu nárazov pôsobiacich na stroj a obsluhu, zvlášť na nerovnom teréne, a zvyšujú komfort pre obsluhu stroja. Vďaka využitiu v rôznych terénnych podmienkach, tieto nakladače spĺňajú vysoké nároky na stavbách a sú vhodné najmä na spevnené povrchy a pôdy. Tieto poľnohospodárske stroje sú obľúbené predovšetkým pre svoje jednoduché ovládanie a dlhú životnosť.

Šmykom riadené nakladače

Sú vhodným pomocníkom pri nakladaní, hrnutí či premiestňovaní hornín pomocou základnej lopaty. Špecificky určené prídavné zariadenia zasa umožňujú jeho využitie aj pri ťažení hornín, kopaní úzkych rýh alebo vŕtaní jám.  Stroj je vybavený ťažnými okami, vďaka ktorým sa príležitostne uplatňuje aj ako ťahač bremien.

Na čo je vhodný minibager

Šikovný a efektívny minibager je voľbou mnohých farmárov pre svoje rozmanité využitie. Iné väčšie stavebné stroje nachádzajú uplatnenie pri rýpaní, kopaní a odvoze ťažkého stavebného materiálu. Podieľajú sa napríklad na budovaní cestných infraštruktúr, ktorých rozvoj je nevyhnutný pre nároky na mobilitu modernej spoločnosti. 

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*