Kategórie

Praktické autodoplnky, ktoré by v aute nemali chýbať

Každé auto na ceste by malo byť vybavené povinnou výbavou, to vieme. Ale ktoré ďalšie doplnky si do auta zaobstarať, aby jazda bola čo najpohodlnejšia a príjemná? Prinášame prehľad tých najpraktickejších!

Vane do kufra a gumené rohože

Gumené vaničky do kufra – vyberajte podľa značky Vášho auta. Sú protišmykové, umývateľné, praktické a ich funkcia je rovnaká ako pri gumených rohožiach. Niektoré majú vyvýšené okraje a sú dostupné iba v daných mierach, no je tu aj možnosť dať si ich vyrobiť na mieru.

Rohože do auta – podobne ako pri vaničkách, aj tu odporúčame kupovať podľa značky auta. Sú lacnejšie aj drahšie varianty, no obľúbené sú univerzálne gumené rohože. Tie kvalitnejšie sú vyrábané z kaučukovej zmesi a preto sa o ich životnosť dlho nemusíte báť. Sú ľahko umývateľné a väčšina je s vyvýšeným okrajom, aby nečistoty ostávali len na rohožiach.

Moderné autopoťahy

Ak ste sa doteraz nad kúpou autopoťahov veľmi nezamýšľali a kúpili ste prvé aké ste videli, robíte chybu. Vhodné autopoťahy dodajú Vášmu autu šmrnc, imidž a zrazu auto úplne inak vyzerá. Nájdete ich v rôznych farebných prevedeniach, univerzálne alebo šité na mieru. A v prípade, že patríte medzi fajnšmekrov, siahnite po masážnych alebo vyhrievaných. Trh toho ponúka naozaj veľa!

Organizéry od výmyslu sveta

Máte v aute stále neporiadok? Položíte veci len tak a zrazu ich neviete nájsť? Už dávno ste mali mať organizér! Praktické priehradky delené na veľa menších priehradiek, vďaka ktorým už veci nestratíte. Sú rôzne – dajú sa zavesiť na sedadlá, do kufra, pripevniť na palubnú dosku, do priestoru medzi vodičom a spolujazdcom, predeľujú priestor v kufri a veľa ďalších.

Medzi ďalšie praktické doplnky do auta neodmysliteľne patria škrabky na ľad/sneh, rôzne clony na okná, držiaky telefónov, usb nabíjačky do auta, ale aj vankúšiky na krk pre pohodlné cestovanie.

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*