Kategórie

Tipy na modernizáciu auta

Aj vy vlastníte starší automobil, túžite po zmene, no nemáte na nové auto? Nezúfajte a dodajte radšej vášmu starému autu trošku šmrncu za lacno. Ako na to? Možností je naozaj mnoho a pri modernizácií auta sa kreativite medze nekladú. Prinášame niekoľko tipov pre inšpiráciu.

LED svetlá

LED osvetlenie je dnes populárnou voľbou v miestnostiach, no tento trend sa presunul už aj do automobilových interiérov. Vďaka tejto novinke nadobudne vaše auto luxusný a elegantný vzhľad raz dva. Ako bonus si môžete LED svetlá nainštalovať napríklad aj na ŠPZ a tak zladiť vnútrajšok s vonkajškom.

Deflektory

Ste fanúšikom filmu Taxi? Hľadáte stále nové a nové spôsoby ako spraviť vaše auto viac cool? V tom prípade je táto možnosť práve pre vás. Kvalitné deflektory na okná dodajú vášmu vozidlu štýlový športový look a navyše sú aj praktické. Ich úlohou je, umožniť vetranie aj počas dažďa a taktiež poskytnúť ochranu pred vetrom. Znamená to, že počas jazdy s pootvoreným oknom vám nebude fučať do uší a pršať na hlavu. Prídu vhod najmä fajčiarom keďže vďaka nim môžete vetrať počas celej jazdy.

Dajú sa tiež zakúpiť deflektory na kapotu auta, ktoré by ju mali ochrániť pred poškodením spôsobeným drobnými kamienkami z cesty.

Či už hľadáte obľúbené deflektory Škoda, deflektory Honda, alebo na akékoľvek iné auto, na stránkach predávajúcich tento produkt si môžete vyfiltrovať presne akú značku, model, ročník vozidla a vzhľad deflektora hľadáte.

Dekoračné lišty na ventilačnú mriežku

Dekoračné lišty sú taktiež dobrým pomocníkom pri modernizácií interiéru. Získať ich môžete už za pár korún a aplikujete ich za pár sekúnd. Môžete si vybrať rôzne farby a veľkosti. Stačí och pripevniť na mriežku bez akéhokoľvek lepenia.

Nové poťahy a koberčeky

Posledným a možno najviac očividným tipom je výmena interiérového príslušenstva. Samozrejme, že vaše auto vyzerá ošumele a nemoderne ak máte ošúchané poťahy a dotrhané koberčeky. Poobzerajte sa teda po nových. Moderné sú napríklad jemne zladené odvážnejšie farby, ktoré (dobre skombinované) môžu spolu s LED osvetlením krásne oživiť každé auto.

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*