Kategórie

V Las Vegas otvoria hotel so zákazom fajčenia a hazardnych hier

Môže to znieť prekvapivo, ale je to tak. V Las Vegas, mesto hriechu, ako ho nazývajú čoskoro otvoria hotel pre ľudí, ktorým nie je ľahostajné ich zdravie. Hotel, v ktorom nebude povolené, ani fajčiť, ani hrať hazardné hry. Odhadované náklady na výstavbu hotela sú neuveriteľných 850 miliónov dolárov, takže si dokážete predstaviť len to špičkové vybavenie, ktoré vám tam bude k dispozícii. Hotel má byť dokončený do roku 2023.

Tento nóbl luxusný päťhviezdičkový hotel známy ako The Majestic nedovolí svojim hosťom robiť dve z najbežnejších vecí vo Vegas, fajčiť a hazardovať. Nehnuteľnosť bude zameraná na zdravie a wellness a bude tam k dispozícii dobre vybavené fitness centrum s rozlohou 700 metrov štvorcových. Takže namiesto cigarových barov  alebo žiariaceho kasína tu nájdete bežecké pásy a fitness stroje.

Rozľahlé fitnescentrum v hoteli pokryje štyri podlažia. K dispozícii bude aj liečebné kúpeľné centrum, kde sa budú organizovať cvičebné lekcie a ošetrenia tela. Hostia sa tu môžu poradiť aj s odborníkmi na výživu, trénermi a lekármi. Celý koncept tohto hotela je pre Vegas celkom exkluzívna novinka. Hotel okrem toho poskytne najlepšie možnosti ubytovania vo svojej triede a okrem iného aj priestory na konferencie a kongresy.

V súčasnosti má Amerika vážne problémy s celkovou úrovňou zdravia obyvateľstva. . Výrazne vzrástol aj počet cestujúcich, ktorí si svoje zdravie vážia a vyhľadávajú možnosti cestovania, ktoré nebudú rázne zasahovať do ich zdravého životného štýlu. Stále viac Američanov vyhľadáva miesta kde môžu zrelaxovať a posilniť svoje zdravie.

Nemusí to znieť ako regulérny trip do Vegas, ale určite to bude zážitok na celý život. Ak teda hľadáte iný druh dovolenky vo Vegas, viete, kde si môžete rezervovať izbu.

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*